رسانه‌ها در راستای بازتاب دغدغه‌های مردمی تلاش کنند
دوشنبه، 31 خرداد 1400
رسانه‌ها در راستای بازتاب دغدغه‌های مردمی تلاش کنند
دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: انتظار داریم که رسانه‌ها در حوزه مطالبه گری به صورت ویژه ورود کنند و در راستای بازتاب دغدغه‌های مردمی تلاش مضاعف داشته باشند.

به گزارش کورده واری آنلاین، محمود الله مرادی روز دوشنبه در نشست خبری به مناسبت دهه کرامت در سنندج اظهار کرد: مردم کردستان مردمانی ولایت مدار و عاشق اهل بیت (ع) هستند و اگر در زندگی روزمره مردم این دیار نگاه کنیم به این مهم می رسیم که بیشترین اسامی فرزندان آنها متبرک به اسامی اهل بیت (ع) است.

وی با تبریک به ملت ایران برای مشارکت در عرصه انتخابات اظهار کرد: مردم کردستان بار دیگر افتخار آفریدند و به دعوت رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند.

دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان تصریح کرد: از همه مردم استان بابت این حماسه آفرینی تقدیر می‌کنیم، دست اندرکاران انتخابات و به ویژه از رسانه‌ها نیز بابت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در این عرصه سپاسگزاریم.

الله مرادی خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه کردستان انجام وظیفه و تکلیف کردند و در جامعه شادابی و شور و نشاط آفریدند.

وی افزود: مردم از هر طیفی که باشند انقلابی هستند و در انتخابات 28 خرداد برای همگان ثابت شد که مردم این استان دلسوز نظام هستند و احزاب سیاسی برای آنها ارجحیت نیست.

الله مرادی اظهار داشت: انتخابات تمام شد و فرد اصلحی برای ریاست جمهوری انتخاب شده است و امیدواریم با همراهی اقشار مختلف مردم شاهد مبارزه گسترده با فقر، فساد، رانت خواری و تبعیض باشیم و مطالبه گری از مسئولین در دستور کار همه باشد.

وی افزود: منکر تلاش‌ها و زحمات مسئولان دولت یازدهم و دوازدهم نیستیم و کسانی که تلاش کردند الان روسفید هستند و ما سپاسگزار آنها هستیم و آن‌هایی هم که به مسئولیت خود عمل نکردند شرمسار مردم و شهدا هستند.

دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم باید سرلوحه امور مدیران دولت جدید باشد و انتظار داریم همه جریانات سیاسی برای خدمت همه جانبه به مردم از رئیس جمهوری منتخب حمایت کنند.

الله مرادی تصریح کرد: کسانی که برای سهم خواهی وارد ستادها شده اند باید از مطامع شخصی پرهیز کنند و از این خواسته دوری کنند.

وی افزود: انتظار داریم که رسانه‌ها در حوزه مطالبه گری به صورت ویژه ورود کنند و در راستای بازتاب دغدغه‌های مردمی تلاش مضاعف داشته باشند.

الله مرادی تصریح کرد: از رسانه‌های مطالبه گر و جهادگر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر حمایت می‌کنیم.

نویسنده: خبات ساعدی
چاپ خبر
ارسال نظر
*نام
ایمیل
*نظر