توزیع 20 هزار بسته معیشتی کمک‌های مومنانه در کردستان
پنجشنبه، 3 تیر 1400
توزیع 20 هزار بسته معیشتی کمک‌های مومنانه در کردستان
مدیر هماهنگی خانه تشکل‌های کردستان گفت: 20 هزار بسته معیشتی در هفت مرحله در قالب رزمایش کمک‌های مومنانه در بین خانواده های بی بضاعت و نیازمند استان توزیع شده است.

کیوان چاردولی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در سنندج، اظهار کرد: خانه تشکل‌ها فعالیت خود را از سال 98 در استان کردستان آغاز کرده است.

وی اضافه کرد: خانه تشکل‌های کردستان تا این مقطع زمانی بیشتر در حوزه آموزش خانواده‌ها ورود کرده است امیدواریم با ریشه کن شدن کرونا ویروس شاهد گستردگی فعالیت‌ها و تاثیرگذاری هرچه بیشتر این خانه در سطح استان باشیم.

مدیر هماهنگی خانه تشکل‌های کردستان به برخی از اقدامات خانه تشکل‌ها در دوران شیوع کرونا ویروس در راستای حمایت از خانواده‌های آسیب‌دیده و بی‌بضاعت اشاره کرد و گفت:  خانه تشکل‌های کردستان20 هزار بسته معیشتی را در هفت مرحله اجرای رزمایش کمک‌های مومنانه در بین خانواده‌های بی‌بضاعت و نیازمند استان توزیع کرده است.

وی عنوان کرد: راه‌اندازی کمپین جمع‌آوری ماسک رایگان با همکاری سمن‌ها، تشکل‌ها، خیران و سایر مردم از اقدامات بسیار خوبی بود که طی آن 30 هزار ماسک رایگان جمع‌آوری و در نواحی حاشیه شهر توزیع شد.

به گفته وی، توزیع 15 هزار ماسک رایگان دیگر نقاط شهر، اهدای تب‌لت به دانش‌آموزان نیازمند با کمک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و اهدای بسته‌های لوازم التحریر و بهداشتی از دیگر اقدامات خانه تشکل‌های استان از زمان شیوع کرونا ویروس تا کنون بوده است.

نویسنده: خبات ساعدی
چاپ خبر
ارسال نظر
*نام
ایمیل
*نظر