مسدود شدن راه ارتباطی 550 روستا در کردستان به دلیل بارش برف
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان گفت: به دلیل بارش سنگین برف طی 24 ساعت اخیر شاهد مسدود شدن راه ارتباطی 550 روستا در استان هستیم.
مصرف جایگاه های سی ان جی استان کردستان 8 درصد افزایش یافت
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه ، در جایگاه های سی ان جی استان کردستان 147 میلیون و 58 هزار و 233 مترمکعب گازمصرف شده است.
رشد 13درصدی تردد مسافر در جاده های کردستان/300 کیلومتر راه روستایی جدید ایجاد می شود
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: برای سال مالی 1400 حدود 400 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت راه روستایی در نظر گرفته شده است که بیش از 300 کیلومتر راه جدید آسفالت می شود.
آقای استاندار از بانیان وضع موجود چرا هنوز استفاده می کنید؟
علیرغم پیگیری مردم برای برکناری مدیران دولت روحانی، آنها با خیالی آسوده و در سایه بی توجهی دولتمردان همچنان بر مسند قدرت تکیه زده و با بی عملی در مسیر پیشبرد اهداف دولت سیزدهم،سنگ اندازی می کنند.
اتمام پروژه اتصال شهرهای مرزی بانه و مریوان در آینده ای نزدیک
مریوان- مدیر کل راه و شهرسازی کردستان گفت: پروژه احداث راه اصلی مریوان به بانه 48 کیلومتر است که تاکنون 40 کیلومتر آن انجام شده و مابقی در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.
مدیریت منابع آب کردستان باید از دست استان های دیگر خارج شود
استاندار کردستان گفت: کردستان یکی از استان های پر آب کشور است که متأسفانه مدیریت منابع آب آن در دست استان های دیگر بوده و باید در این خصوص تجدید نظر شود.
...54321