اعطای تسهیلات بانکی به 100 هزار کردستانی
مدیرامور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان کردستان گفت: از سال 86 تاکنون به بیش از 100 هزار نفر از اقشار مختلف استان تسهیلات قرض الحسنه اعطا شده است.
کسب رتبه اول کردستان در توسعه زیرساخت های فیبر نوری کشور
مدیرمخابرات منطقه کردستان با اشاره به پروژ های فنی برای توسعه و راه اندازی زیر ساختهای شبکه کابل فیبرنوری در سطح استان افزود: با انجام دقیق و به موقع اقدامات لازم ، شاخص تحقق برنامه های FTTHدر استان، رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.
موفقیت بانک شهر در افزایش منابع و کاهش قیمت تمام شده پول تا پایان نیمه نخست سال
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با اشاره به استراتژی جدید در اجرای برنامه های این بانک گفت: افزایش منابع با کیفیت ،کاهش قیمت تمام شده پول و افزایش درآمد غیرمشاع، از جمله موفقیت های بانک شهر در شش ماه نخست سال 98 بوده است.
انجام سالیانه 100 کیلومتر عملیات اصلاح شبکه‌های آب و فاضلاب در کردستان
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: بخشی از تأسیسات آب و فاضلاب استان کردستان به دلیل فرسودگی، نیاز به توسعه و ایجاد ظرفیت‌های جدید نیازمند اصلاح است لذا بر اساس اولویت‌بندی، هر ساله 100 کیلومتر در برنامه اصلاح، ترمیم و بازسازی شرکت آبفا قرار می‌گیرد.
فرار مالیاتی 50هزار میلیارد تومانی در ایران
مدیرکل دفتر بازرسی ویژه مبارزه با پولشویی و فرارمالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: سالانه 40تا 50هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی در ایران صورت می گیرد.
طرح میثاق و تبصره 35 فرصتی استثنایی برای بدهکاران بانک مسکن در کردستان
مدیر شعب استان کردستان جزئیات طرح‌های میثاق ویژه بخشودگی کامل جرائم مطالبات تسهیلات غیر جاری و طرح تبصره 35 ویژه مطالبات مشکوک الوصول بابخشودگی سود و جرایم تسهیلات زیر یک میلیارد ریال را تشریح نمود.
...321