وجود یک میلیون مترمربع فضای ورزشی در کردستان/ شرکت های بزرگ صنعتی کردستان در حوزه ورزش سرمایه گذاری نمی کنند
مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: متاسفانه علی رغم دیگر استان های کشور, شرکت های صنعتی بزرگ استان همچون پتروشیمی, لاستیک بارز و تراکتورسازی در حوزه ورزش هیچ سرمایه گذاری نمی کنند.
تمامی برنامه های ایام محرم و صفر در کردستان یک ساعته خواهد بود
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: امسال به دلیل شرایط ویژه بهداشتی جامعه تمامی مراسم های ایام محرم و صفر در استان نباید بیشتر از یک ساعت باشد و تمامی پروتکل های بهداشتی در این مراسمات باید لحاظ شود.
تردد 88 میلیون خودرو در جاده های کردستان/افزایش 14 درصدی تلفات جاده ای کردستان در چهارماهه نخست سال 99
مدیرکل راهداری, حمل و نقل جاده ای استان کردستان گفت: متاسفانه با وجود کاهش 15 درصدی میزان ترددها در چهارماهه نخست سال جاری شاهد افزایش 14 درصدی تلفات جاده ای هستیم.
پرداخت 19 هزار میلیارد تسهیلات بانکی به کردستانی ها/ بانک مسکن دوره آشنایی با مباحث بانکداری برای خبرنگاران برگزار می کند
مدیرامور شعب بانک مسکن استان کردستان گفت: از سال 98 تا پایان تیرماه سال 99 بیش از 19 هزار میلیارد ریال تسهیلات به کردستانی ها پرداخت شده است.
کسب رتبه برتر جشنواره کشوری نیرو و رسانه توسط خبرنگار نشریه کورده واری
آئین اختتامیه دومین جشنواره کشوری نیرو و رسانه با شعار سازگاری با تغییر اقلیم به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور وزیر نیرو برگزار گردید و با اعلام نتایج نهایی داوری آثار ارسالی به جشنواره ، این رویداد رسانه‌ای با تقدیر وزیر نیرو از برگزیدگان به کار خود پایان داد.
استفاده از ظرفیت سدهای استان کردستان و دعوت از سرمایه گذاران برای توسعه گردشگری حاشیه سدها
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان ضمن دعوت از سرمایه گذاران، بر توسعه گردشگری با استفاده از جاذبه‌ها و پتانسیل های گردشگری پیرامون سدها و دریاچه‌های استان تاکید کرد.
...54321