️آغاز فعالیت مجدد کمیته رفاه و ورزش خانه مطبوعات کردستان
️کمیته رفاه و ورزش خانه مطبوعات کردستان با مشارکت اعضا و حمایت هیات مدیره این موسسه فرهنگی فعالیت خود را مجدداً آغاز کرده است.
برگزاری مسابقات کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان در سنندج/افتتاح سالن 6 هزار نفری 22 گولان
مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: مسابقات قهرمانی کشتی جام باشگاه‌های جهان که آبان‌ماه امسال در سنندج برگزار خواهد شد، می‌تواند هم برای ورزش استان بخصوص ورزش کشتی استان بسیار موثر باشد.
ژیمناستیک کاران سنندجی قهرمان مسابقات لیگ باشگاه های کشور شدند
ژیمناستیک کاران سنندجی با کسب 2 نشان طلا، 3 مدال نقره و 2 برنز برسکوی نخست رقابت های لیگ باشگاه های کشور ایستادند.
برگزاری نهمین دوره مسابقات استقامت اسب سواری کشور در سنندج / مخالفت آقای فرماندار دهگلانی‌ها را از میزبانی بزرگترین رویداد اسب‌سواری استقامت کشور محروم کرد
نهمین دوره مسابقات استقامت اسب‌سواری کشور در حالی با حضور ورزشکاران استان‌های مختلف روز جمعه دهم آبان ماه در سنندج برگزار می‌شود که این مسابقات مقرر شدە بود به میزبانی دهگلان برگزار شود اما فرماندار این شهرستان با برگزاری آن مخالفت کرد.
سالن 6 هزار نفری سرپوشیده سنندج اواخر شهریور 98 به بهره‌برداری می‌رسد
مدیرعامل شرکت توسعه اماکن ورزشی کشور گفت: سالن 6 هزار نفری مجموعه ورزشی 22 گولان سنندج در زمان تعیین شده یعنی آخر شهریور 1398 به بهره‌برداری می‌رسد.
اعزام دو ورزشکار کردستانی به مسابقات دو و میدانی نوجوانان آسیا
زانیار رحمانی و دلنیا بیگم‌جانی دو دونده کردستانی به منظور حضور در رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان آسیا عصر روز سه‌شنبه 21 اسفندماه همراه با تیم ملی ایران عازم هنگ‌کنگ می‌شوند.
...21