بهره مندی هزار و 173 روستای کردستان از گاز طبیعی
مدیرعامل شرکت گاز کردستان از بهره مندی هزار و 173 روستای استان از گاز طبیعی خانگی خبرداد و گفت: تا پایان سال جاری 200 روستای دیگر کردستان نیز از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
کردستان استان پیشرو کشور در تولید لاستیک‌های دوست‌دار محیط زیست
همزمان با سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد از نخستین خط تولید تایرهای رادیال سبز در شرکت لاستیک بارز کردستان رونمایی شد.
بی‌لیاقتی مدیران کردستانی در ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دوباره نمایان شد
فراخوان ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور از امروز منتشر شده است و برای کردستان تنها 84 نفر سهمیه در نظر گرفته شده است.
اتمام حفاری طولانی‌ترین تونل غرب کشور
عملیات حفاری تونل باغان با طول یک هزار و 942 متر از مهم‌ترین بخش‌های جاده اصلی سنندج ـ مریوان به اتمام رسید.
تعطیلی مرکز علمی کاربردی بازرگانی کردستان به دلیل پرداخت نشدن حق‌الزحمه اساتید
اساتید دانشگاه علمی کاربردی بازرگانی کردستان در نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعتراض خود را نسبت به عدم پرداخت حق‌الزحمه خویش در طول 5 ترم تحصیلی اعلام کرده و با ارسال نسخه‌ای از این نامه به آژانس خبری کورده‌واری از تحریم امتحانات پایان ترم این دانشگاه خبر دادند.
توسعه کشاورزی کردستان هدف غایی بانک کشاورزی است / پرداخت 8 هزار و 980 میلیارد ریال تسهیلات به کردستانی‌ها طی 16 ماه اخیر
مدیر بانک کشاورزی کردستان گفت: به گزارش خبرنگار اقتصادی کورده‌واری، فهیمی صبح امروز در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی کردستان در سنندج، اظهار کرد: بانک کشاورزی یک بانک تخصصی است و در طول عمر هشت دهه‌ای خود همواره خدمت به کشاورزان و روستاییان اولویت این بانک بوده و خدمات شایان توجهی را در این راستا ارائه کرده است.
...21