برگزیدگان بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کارکنان و خانواده مجموعه جهاد کشاورزی کردستان معرفی شدند
بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان مجموعه جهاد کشاورزی استان کردستان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
اعتراض اهالی قلم مناطق کوردی به تقلیل مطالبات و همایش نام‌آوران کورد
جمعی از اهالی قلم مناطق کوردی به تقلیل مطالبات در همایش «نام‌آوران کورد» که توسط دانشگاه کردستان برگزار شد، در قالب بیانیه ای اعتراض خود را اعلام کردند.
33 هزار طلایه دار امر به معروف و نهی از منکر در کردستان فعالیت دارند/تشریح برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر در استان کردستان
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: بیش از 33 هزار طلایه دار امر به معروف و نهی از منکر در کردستان فعالیت دارند.
اعضای هیأت رئیسه انجمن صنفی نشریات محلی کردستان معرفی شدند
اعضای هیأت رئیسه سوم انجمن صنفی کارفرمایی نشریات محلی استان کردستان معرفی شدند.
برگزاری مراسم به هر شیوه ای/مدیریت تبلیغات اسلامی کردستان به کدام سو می رود؟
اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان در ایام دهه کرامت و به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز ملی دختر و با هزینه هنگفت و تبلیغات گسترده رسانه ای اقدام به یک مراسم بسیار نامنظم و مملو از هنجارشکنی های فرهنگی کرده و مدیران این نهاد حاکمیتی با یک بیانیه آن هم به نقل از روابط عمومیشان سعی بر سرپوش گذاشتن بر نواقص و کم کاری های مدیریتی خویش دارند.
آغاز فرایند بررسی صلاحیت قهرمانان مدرسه در کردستان/40 معلم نمونه کردستانی به دیدار رهبر انقلاب می روند
مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: فرایند بررسی صلاحیت قهرمانان پیشنهادی در کارگروه های اجرایی رویداد قهرمان مدرسه همزمان با هفته معلم آغاز می‌شود.
...54321