مراکز بیمارستانی کردستان تنها نیم ساعت توان جبران قطع برق را دارند
مدیر عامل شرکت توزیع برق کردستان گفت: متاسفانه در استان به مبحث پدافند غیر عامل توجه آنچنانی نشده است و مراکز بیمارستانی استان تنها نیم ساعت برق خود را می توانند تولید کنند.
پروژه‌های عقب افتاده و تاریخی را به اتمام می رسانیم/راه آهن سنندج 2 ماه دیگر افتتاح می شود
وزیر راه و شهرسازی گفت: با افتتاح پروژه‌هایی در هفته‌های آینده همه پروژه‌های عقب افتاده و تاریخی در کشور را به اتمام خواهیم رساند.
استقبال هنرمندان 20 کشور جهان از جشنواره وقف چشمه همیشه جاری/639 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان از ارسال 639 اثر به دبیرخانه هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری خبر داد و گفت: از این تعداد 105 اثر از هنرمندان 20 کشور مطرح دنیا به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.
توزیع 20 هزار بسته معیشتی کمک‌های مومنانه در کردستان
مدیر هماهنگی خانه تشکل‌های کردستان گفت: 20 هزار بسته معیشتی در هفت مرحله در قالب رزمایش کمک‌های مومنانه در بین خانواده های بی بضاعت و نیازمند استان توزیع شده است.
کاهش 39 درصدی حجم ورودی آب به سدهای کردستان
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان گفت: حجم ورودی آب به سد‌های استان هم اکنون یک میلیارد و 99 میلیون مترمکعب و سال گذشته در همین موقع 2 میلیارد و 788 میلیون مترمکعب بوده است که نشان از کاهش 39 درصدی دارد.
کشف 530 کیلوگرم مواد پیش ساز شیشه در کردستان
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان از کشف 530 کیلوگرم مواد پیش ساز شیشه و 333 کیلوگرم انواع مخدر طی سه ماهه اول سال جاری خبر داد.
...76543