هشتمین سد در کردستان سرریز کرد
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان گفت: سد زریوار با دبی 120 لیتر در ثانیه امروز پنجشنبه 23 فروردین به عنوان هشتمین سد استان سرریز کرد.
نابودی دامداری های خانگی در روستاهای کردستان با اقدامات غیر کارشناسی بنیاد مسکن
کارشناسان عرصه تولید دام در استان بر این باورند که بنیاد مسکن استان کردستان در چند دهه اخیر با تعیین ضوابط ساخت مسکن در روستاها موجب حذف دامداری های خانگی شده و این امر بر تولید گوشت قرمز و پرورش دام و طیور در استان اثر منفی گذاشته است.
وجود رانت بزرگ سیاسی و پارتی بازی مدرن به نام هیأت علمی دانشگاه ها/ چه کسی متولی جذب و نظارت بر اعضای هیأت علمی دانشگاه های کردستان است؟
سال های متمادی است که افراد وابسته به احزاب سیاسی، افراد ذی نفوذ و نهادهای قدرت بدون هیچ ضابطه استخدامی و با تضییع حقوق هزاران جوان تحصیلکرده کردستانی خود را به عنوان اعضای هیأت علمی دانشگاه های استان در آورده و ماهیانه ده ها برابر یک کارمند یا کارگر کردستانی درآمد دارند.
کدام استان‌ها بیشتر درگیر تورم 1402 بودند؟
سنندج - تورم سالانه استان های مختلف کشور در سال 1402 اعلام شده که تشریح جزئیات این مهم در ادامه خواهد آمد.
کشاورزی مردمی‌ترین بخش اقتصاد کردستان است
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: کشاورزی مردمی‌ترین بخش اقتصاد کردستان بوده و پرچمدار جهش تولید در استان خواهد بود.
سال 1402 سالی موفق برای استان بوده است/خانواده‌های شهدا و ایثارگران سرمایه‌های اصلی نظام و انقلاب هستند
سنندج - استاندار کردستان گفت: ارزیابی ما این است که سال 1402 سالی موفق برای استان بوده و امیدواریم این روند در سایه انسجام مدیریتی در استان تداوم داشته باشد.
...65432