کردستان می تواند قطب صادرات و تولید منطقه باشد
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: کردستان یکی از استان های مستعد کشور در حوزه تولیدات کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی، گردشگری و بازرگانی است و می تواند قطب منطقه باشد.
اختصاص 20 نقطه شهر سنندج برای تبلیغات انتخابات
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از تعیین 20 نقطه شهر برای تبلیغات نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و دوره ششم شوراهای اسلامی شهر خبر داد.
شناسایی 357 گونه جانوری در کردستان
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کردستان گفت: تاکنون 357 گونه جانوری در اکوسیستم‌های آبی و خشکی استان شناسایی شده است اما متاسفانه برخی از عوامل انسانی و طبیعی منجر به از بین رفتن تنوع زیستی در اکوسیستم شده است.
کردستانی ها خطر بیماری تب کریمه کنگو را جدی بگیرند
مدیر کل دامپزشکی کردستان نسبت به امکان افزایش شیوع انواع بیماری های مشترک بین انسان و دام از جمله تب کریمه کنگو در استان هشدار داد.
واکسیناسیون سالمندان بالای 70 سال در کردستان آغاز شد
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: واکسیناسیون‌ سالمندان 70 سال به بالا از امروز در استان آغاز شده و افراد می‌توانند در سامانه وزارت بهداشت به آدرس salamat.gov.it نسبت به ثبت‌نام جهت نوبت‌دهی واکسیناسیون اقدام کنند.
تونل انتقال آب به دشت های شرقی کردستان خرداد ماه افتتاح می شود
مدیر عامل آب و فاضلاب کردستان از افتتاح پروژه تونل انتقال آب سد آزاد به سد قوچم در دشت شرقی استان در خرداد ماه جاری خبر داد.
...54321