رسانه ها نامحرمان هیات های اجرایی انتخابات مجلس یازدهم در کردستان
همزمان با آغاز فصل انتخابات شاهد موضع گیری های متعدد مسئولان استانی و کشوری در خصوص نقش تاتیرگذار رسانه ها در امر انتخابات هستیم اما در عمل هیچگاه از فعالان رسانه ای که اشرافیت ویژه ای در امور مرتبط دارند در قالب هیات های اجرایی و هیات های نظارت استفاده نمی شود.
اعطای تسهیلات بانکی به 100 هزار کردستانی
مدیرامور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان کردستان گفت: از سال 86 تاکنون به بیش از 100 هزار نفر از اقشار مختلف استان تسهیلات قرض الحسنه اعطا شده است.
زبان کردی به پیام‌رسان آیگپ افزوده شد
آیگپ در تازه‌ترین خدمت خود در جهت حمایت از گویش‌های محلی کشور، زبان کردی را به امکانات خود اضافه کرد.
سی‌امین جشنواره تئاتر استان کردستان آغاز به کار کرد
سی‌امین جشنواره تئاتر استان کردستان با افتتاح پلاتو هنرستان هنرهای زیبا سنندج و با حضور جمعی از مسئولان، پیشکسوتان حوزه هنرهای نمایشی استان، هنرمندان این عرصه به مدت 4 روز در سنندج آغاز به‌کار کرد.
تفاوت رؤسای دو قوه از ادعا تا عمل
سفر یک روزه رئیس قوه قضاییه به کردستان دارای پیام‌های بسیاری برای مدیران ارشد کشوری و استانی بود که برای جلب اعتماد مردمی و شفاف‌سازی امور می‌توانند به کار گیرند.
کسب رتبه اول کردستان در توسعه زیرساخت های فیبر نوری کشور
مدیرمخابرات منطقه کردستان با اشاره به پروژ های فنی برای توسعه و راه اندازی زیر ساختهای شبکه کابل فیبرنوری در سطح استان افزود: با انجام دقیق و به موقع اقدامات لازم ، شاخص تحقق برنامه های FTTHدر استان، رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.
...54321