پیش بینی رشد اقتصادی 8 درصدی برای کردستان
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: ارتقای بهره وری و تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی از اولویت ها بوده و بر این اساس رشد 8 درصدی اقتصادی پیش بینی شده است.
تشریح مصوبات سفر رئیس جمهور به کردستان
سنندج- استاندار کردستان از تصویب 189 پروژه عمرانی و زیربنایی با اعتباری بالغ بر 17 هزار میلیارد تومان و 278 پروژه اقتصادی با اعتباری هفت هزار و 500 میلیارد تومان در جریان سفر رئیس جمهور خبر داد.
جەنگی ناڤۆکی چی بە سەر جیهاندا دێنێت؟
کۆمەڵێک زانا لەسەرتاسەری جیهاندا لەلێکۆڵینەوەیەکیاندا 6 سیناریۆیان پێشبینیکردووە، ئەگەرهات‌و ململانێی ناوەکیی لەنێوان لایەنە بەشەڕهاتووەکان بوو بەڕاستی، باس لەوەشکراوە، ژمارەی قوربانیانی جەنگی ناوەکیی جگە لەو سەدان ملیۆن کەسەی بەشێوەیەکی ڕاستەوخۆ گیانلەدەستدەدەن، نزیکەی هەموو دانیشتووانی جیهانیش لەدوو ساڵی دوای شەڕەکە بەهۆی گرفتی دەستنەکەوتنی خۆراکەوە کۆتاییان دێت.
انجمن ها و تشکل های مردمی قروه و سنندج روز خبرنگار را گرامی داشتند
انجمن های «سراب سبز شهرستان قروه» و «کوری شاخه وانی سنه» صعود گروهی خود به قله 4711 متری سبلان را به خبرنگاران استان تقدیم کردند.
شهریور، پایان صف های طولانی چشمه‌های سنندج؟
سال‌ها از آغاز طرح آبرسانی به شهر سنندج می‌گذرد، اما همچنان مردم شهر خلاق موسیقی، مردم پایتخت کتاب ایران، دبه به دست برای داشتن آب خوش بو و گوارا سرگردان کوه‌ها و چشمه‌ها هستند. آیا این صف های طولانی شایسته این شهر با این همه القاب زیبا است؟
بازدید وزیر نیرو از طرح‌های اجرایی حوزه آب و برق کردستان
سنندج- وزیر نیرو در سفری کوتاه به کردستان از سد آزاد و سامانه انتقال آن بازدید کرد و در جریان اجرای پروژه‌های حوزه آب و برق استان قرار گرفت.
...54321