خدمات ماندگار آیت الله رئیسی در کردستان
خدمات ماندگار آیت الله رئیسی در نقاط مختلف کشور برای همیشه در تاریخ این سرزمین ثبت شده است و مناطق کردنشین ایران اسلامی به ویژه استان کردستان نیز از این مجاهدت ها و خدمات بی بهره نبود.
برگزاری مراسم به هر شیوه ای/مدیریت تبلیغات اسلامی کردستان به کدام سو می رود؟
اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان در ایام دهه کرامت و به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز ملی دختر و با هزینه هنگفت و تبلیغات گسترده رسانه ای اقدام به یک مراسم بسیار نامنظم و مملو از هنجارشکنی های فرهنگی کرده و مدیران این نهاد حاکمیتی با یک بیانیه آن هم به نقل از روابط عمومیشان سعی بر سرپوش گذاشتن بر نواقص و کم کاری های مدیریتی خویش دارند.
توانمند سازی 1500 زن بی سرپرست و بدسرپرست سنندجی/ نخستین خط تولید البسه ورزشی کردستان راه اندازی خواهد شد
مدیر عامل موسسه مردم نهاد نوای باران گفت: طی فعالیت 17 ساله این موسسه بیش از هزار و 500 زن سرپرست خانوار و بدسرپرست سنندجی، آموزش های تخصصی خیاطی با مجوز فنی و حرفه ای دریافت کرده اند.
60 هکتار به فضای سبز سنندج اضافه می‌شود
شهردار سنندج گفت: امسال براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته 60 هکتار فضای سبز به سرانه فضای سبز شهر سنندج اضافه می‌شود.
شهادت مرزبان مجاهد هنگ مرزی بانه در درگیری با گروهک معاند
فرمانده مرزبانی استان کردستان از وقوع درگیری مسلحانه مرزبان هنگ مرزی بانه با گروهک معاند در منطقه مرزی «هنگ ژال» بانه و شهادت احدی از مرزبان هنگ بانه در این درگیری خبر داد.
آغاز فرایند بررسی صلاحیت قهرمانان مدرسه در کردستان/40 معلم نمونه کردستانی به دیدار رهبر انقلاب می روند
مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: فرایند بررسی صلاحیت قهرمانان پیشنهادی در کارگروه های اجرایی رویداد قهرمان مدرسه همزمان با هفته معلم آغاز می‌شود.
...54321