تشکیل 450 پرونده موقوفه خواری در کردستان/66 هزار هکتار از اراضی وقفی صاحب سند تک برگ شدند
سنندج - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان گفت: متأسفانه هنوز در سطح استان کردستان پدیده موقوفه خواری داریم و در این راستا 450 پرونده حقوقی در خصوص موقوفه خواری در سطح استان مطرح شده است.
آغاز ثبت نام پذیرش بدون آزمون دانشجو در پیام نور کردستان
سنندج- رئیس دانشگاه پیام نور استان کردستان گفت: در حال حاضر بیش از 11 هزار دانشجو در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در مراکز و واحد‌های تابعه این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند و پذیرش بدون آزمون این دانشگاه در مقطع کارشناسی آغاز شده است.
عدالت به سبک معاونت رسانه استان کردستان
معاونت مطبوعاتی مدعی است که در دولت دکتر ابراهیم رئیسی امورات مربوط به رسانه به صورت خاص و عام از پنجره سامانه جامع رسانه های کشور صورت می گیرد.
غفلت دستگاه های نظارتی و جذب بی ضابطه ده ها نفر در شهرداری سنندج
از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون شاهد موج گسترده استخدام افراد متعدد در بدنه دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی هستیم که شهرداری سنندج یکی از این نهادهاست.
محله محوری اولویت خدمات عمرانی شهرداری در سنندج است
سنندج - شهردار سنندج گفت: به منظور تسریع در خدمت رسانی به شهروندان مبحث محله محوری در اولویت خدمات عمرانی شهرداری قرار گرفته است.
400 مؤسسه و مرکز مردمی حامی جامعه هدف بهزیستی در کردستان فعالیت دارند
سنندج - مدیر کل بهزیستی کردستان گفت: در حال حاضر 400 مؤسسه و مرکز غیردولتی حامی جامعه هدف بهزیستی در کردستان فعالیت دارند و در طول سال به خدمت رسانی به نیازمندان استان همت می گمارند.
...54321