کردستان می تواند قطب صادرات و تولید منطقه باشد
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: کردستان یکی از استان های مستعد کشور در حوزه تولیدات کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی، گردشگری و بازرگانی است و می تواند قطب منطقه باشد.
اختصاص 20 نقطه شهر سنندج برای تبلیغات انتخابات
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از تعیین 20 نقطه شهر برای تبلیغات نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و دوره ششم شوراهای اسلامی شهر خبر داد.
کردستانی ها خطر بیماری تب کریمه کنگو را جدی بگیرند
مدیر کل دامپزشکی کردستان نسبت به امکان افزایش شیوع انواع بیماری های مشترک بین انسان و دام از جمله تب کریمه کنگو در استان هشدار داد.
واکسیناسیون سالمندان بالای 70 سال در کردستان آغاز شد
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: واکسیناسیون‌ سالمندان 70 سال به بالا از امروز در استان آغاز شده و افراد می‌توانند در سامانه وزارت بهداشت به آدرس salamat.gov.it نسبت به ثبت‌نام جهت نوبت‌دهی واکسیناسیون اقدام کنند.
مبارزه مسلمانان تا آزادی قدس شریف و نابودی صهیونیست ها ادامه دارد
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مبارزه و مقاومت بین مسلمانان و رژیم جنایتکار صهیونیستی تا آزادی قدس شریف ادامه خواهد داشت و کشورهای غربی چاره ای جز تسلیم در برابر این اراده ندارند.
وقتی رئیس ستاد انتخابات استان نقش رئیس یک حزب سیاسی را ایفا می کند
رئیس ستاد انتخابات استان کردستان در اظهاری غیر مسئولانه به رای هیات نظارت انتخابات شوراهای شهر و روستای استان واکنش نشان داد. این مقام رسمی دولتی به بهانه دفاع از مشارکت عمومی در انتخابات، نسبت به رد صلاحیت چند نفر از هم حزبی هایش اعتراض کرده و اعلام داشته، کسانی که می توانستند مشارکت را بالا ببرند توسط هیات نظارت رد صلاحیت شده اند.
...54321