رسانه ها نامحرمان هیات های اجرایی انتخابات مجلس یازدهم در کردستان
همزمان با آغاز فصل انتخابات شاهد موضع گیری های متعدد مسئولان استانی و کشوری در خصوص نقش تاتیرگذار رسانه ها در امر انتخابات هستیم اما در عمل هیچگاه از فعالان رسانه ای که اشرافیت ویژه ای در امور مرتبط دارند در قالب هیات های اجرایی و هیات های نظارت استفاده نمی شود.
تفاوت رؤسای دو قوه از ادعا تا عمل
سفر یک روزه رئیس قوه قضاییه به کردستان دارای پیام‌های بسیاری برای مدیران ارشد کشوری و استانی بود که برای جلب اعتماد مردمی و شفاف‌سازی امور می‌توانند به کار گیرند.
مدیریت آبکی
این روزها اینقدر موضوع زیاد شده که نوشتن یک ستون در ماهنامه کفاف نمیدهد و باید خواهش کنیم کورده‌واری را از ماهنامه به روزنامه تبدیل کنند . به هر حال آنقدری که در این کنج حوصله‌ی مخاطبان یاری کند برایتان به ارائه راهکار مسایل روز جامعه خواهم پرداخت
مرگ بر ترکیه؟
کشور ترکیه متشکل از مردمان ترک‌زبان و کردزبان در شمال غربی کشورمان واقع شده و دارای حکومتی لائیک بوده و در طول قرون متمادی روابط پرفراز و نشیبی با ایران اسلامی داشته است.
تشریح برنامه های هفته نیروی انتظامی در کردستان/ بازداشت 9 نفر به جرم تخلف در فضای مجازی در کردستان
فرمانده انتظامی کردستان از برگزاری برنامه های فرهنگی و خدماتی از یازدهم لغایت هفدهم مهرماه به مناسبت هفته نیروی انتظامی خبر داد.
عوارض مصرف فرآورده‌های چاقی
امروزه شاهد تجویز محصولات چاق‌کننده به صورت پودر، کپسول و قرص عمدتاً تحت عنوان گیاهی توسط افراد سودجو در عطاری‌ها، آرایشگاه‌های زنانه، باشگاه‌های ورزشی و ... هستیم که به هیچ عنوان مورد تائید سازمان غذا و دارو نبوده و عموماً تحت عناوین جعلی و فاقد مشخصات بهداشتی خصوصاً پروانه ساخت و کد IRC توسط افراد سودجو از طریق فضای مجازی و عطاری‌های متخلف تبلیغ، تجویز و عرضه می‌گردند.
...54321